3 טיפים לרכישת דירה להשקעה בפרויקט חדש

2019-12-10

אם החלטתם להשקיע את הכסף שלכם בנדל"ן אתם כמובן לא לבד. יש רבים היום שבוחרים באפיק זה, ויש לכך סיבות רבות. בין הסיבות הללו העיקריות שבהן הוא שנדל"ן הוא השקעה בטוחה והסיכויים להפסד נמוכים במיוחד, בעיקר לאור מה שאנחנו רואים בישראל בשוק הנדל"ן בשנים האחרונות. נדל"ן הוא יציב ונע באיטיות והוא מכשיר מצוין להגדלת ההון.

בנוסף, הבנקים גם מאמינים בהשקעות נדל"ן ומשחררים כסף די בקלות. הם גם נותנים הלוואות במחירים אטרקטיביים מה שמקל יחסית על ההשקעה. נדל"ן הוא גם משהו שנשאר עד שמוכרים אותו והתשואה בו באזורים רבים היא מדהימה.

טיפים להשקעה

  1. אם אתם מחפשים דירה להשקעה בפרויקט חדש, אחד הדברים החשובים ביותר הוא שתיקנו נכס שיהיה קל למכירה. זה צריך להיות נכס סחיר כזה שאם תירצו למכור מכל סיבה שהיא תוכלו לעשות את זה בקלות. החיים מזמנים לנו לפעמים הפתעות, הפתעות טובות כמו חתונה לא צפויה של הילד או הפתעות פחות טובות כמו ניתוח דחוף בחו"ל, וצריך להיערך לכל אחד מאלו. דרך אחת להיערך היא לקנות דירה להשקעה בפרויקט חדש, רק לוודא שקל יהיה למכור את הנכס אם יהיה צורך בכך.
  2. פוטנציאל לעליית ערך – בבואכם לחפש פרויקט חדש לשים בו את הכסף שלכם, אתם צריכים לבחון אותו ואת האזור שלו לעומק כדי להבין האם יש עליית ערך צפויה בשנים הקרובות. יש תהליכים שונים שמשפיעים על עליית ערך באזורים שונים, כך לדוגמא מוסד אקדמי שעומד להיות מוקם באזור, קניון בבנייה, מתחמי תעסוקה וכדומה, כל אלו יעלו את ערכו של הנכס בשנים הקרובות וכדאי למצוא נכס בפרויקט שממוקם באזור שעומד להתעורר בקרוב.
  3. ביקוש לשכירות – אם אתם קונים נכס להשקעה, אתם לא מתכננים לגור בו מן הסתם ואתם לא מתכננים למכור אותו בשנים הקרובות, אלא רק לאחר שהערך שלו יעלה משמעותית ואז תוכלו לעשות את ה"אקזיט" שלכם. זה אומר שאתם מתכננים להשכיר אותו בינתיים ובשביל שהוא אכן יושכר אתם צריכים לוודא שהפרויקט הוא באזור בו יש ביקוש לשכירות. מה מביא ביקוש? למשל מוסד לימודים קרוב, כי סטודנטים הם קהל שוכרים ידוע, למשל קירבה לנקודה חשובה כלשהיא, וכל דבר אחר שגורם לאזור להיות עם ביקוש לשכירות.

למה פרויקט רובע 1 הוא השקעה טובה?

מספיק לראות איפה ממוקם פרויקט רובע 1 בשביל להבין שזו הולכת להיות ההשקעה הטובה ביותר בחיים שלכם. רובע אחד ממוקם בסמוך לכניסה לעיר ובסמוך לכביש בגין, מה שאומר שניתן להגיע ממנו בנוחות לכל מקום. הוא מציע דירות יפיפיות והוא קרוב לגינות ופארקים, בתי קפה ומסעדות וכל מה שכל מי שרוצה לשכור דירה ירצה. פרויקט רובע 1 יהיה השקעה מצוינת בשבילכם.מאמרים נוספים