החשיבות של שותפים בפרוייקט דירות חדש

2020-03-04

פרוייקטים נדל"ניים צצים מכל עבר בשנים האחרונות. זה יכול להיות בניין קטן וזה יכול להיות מרכז מסחרי, יכול להיות מגדלים רבי קומות או כל פרויקט אחר. פרויקטים כאלו מצריכים לא מעט חשיבה מצד היזמים על מנת שהם יהיו פרויקטים מבוקשים, על מנת שהם יימכרו במהירות ובמחירים שהיזמים רוצים כדי להרוויח עליהם. 

יש לא מעט פרויקטים שנבנים על ידי שותפים, כמה חברות שחוברות האחת לשנייה על מנת להרים פרויקט כזה או אחר. מה החשיבות בשותפות בפרויקטים כאלו? בעיקר הניסיון של כל אחת. כל חברה בדרך כלל מומחית במשהו וכולן ביחד יוצרות תוצאה טובה. זה אומר שצריכה כמובן להיות אינטראקציה טובה בין מנהלי החברות ואם כן זה יכול להוביל לפרויקט מדהים.

כל חברה מביאה את אנשי המקצוע שלה

יש עוד יתרון בפרויקט נדל"ן עליו אחראים שותפים. לכל חברה יש את קבלני המשנה איתם היא עובדת, בכל תחום שהוא. כל חברה יודעת מי הכי טוב לפרויקט כזה או אחר ומציעה את שלה. כולם רוצים להרוויח וכולם רוצים שהתוצאה תהיה איכותית, מה שאומר שנציגי כל החברות הללו יבחרו את קבלני המשנה הטובים ביותר. הם לא רק יבחרו את קבלני המשנה הטובים ביותר אלא גם יבחרו את מי שייתן להם את הצעת המחיר הטובה ביותר עם התמורה הגבוהה ביותר. מי נהנה מזה בסוף? כמובן, הלקוח הסופי, זה שיקנה את הדירה במחיר זול יותר ובאיכות גבוהה יותר.

השותפים בפרויקט רובע 1

השילוב בין השותפים בפרויקט רובע 1 הוא שילוב מדהים, מכיוון שמדובר על שותפים עתירי ניסיון שכל אחד מהם יכול לתרום תרומה מכרעת להצלחה שלו. יש את חברת יסודות צור שקיימת כבר 22 שנה, חברה שנוסדה על ידי הלל יעקובזון והשם שלה הוא שם נרדף לאיכות ואמינות גבוהות במיוחד. החברה בנתה עד היום למעלה מ-200 מבנים פרטיים וציבוריים. 

השותפה השנייה בפרויקט היא חברת גל נח השקעות. זו חברת השקעות ירושלמית שקיימת כבר כעשרים שנה, חברה שתרמה תרומה מכרעת לבנייה בירושלים. היא מובילה תהליכי תמ"א 38 והיא באחזקות לחברות בנייה ומלונאות, חברה אמינה ואיכותית ששמה נקשר תמיד שפרויקטים מוצלחים.

השותפה השלישית בפרויקט רובע 1 היא חברת גלנור שגם היא ותיקה בתחום הייזום והבנייה. היא עוסקת בעיקר בהתחדשות עירונית, בעבודות תשתית לשטחים ציבוריים ובפרויקטים למסחר ולמגורים. חברת גלנור עובדת בהתאם לתקנים הדרושים ומקפידה על כל פרט ופרט.

אין ספק שפרויקט רובע 1 הוא פרויקט מדהים. הוא במיקום מדהים קרוב ליציאה מהעיר, הוא באזור בו יש תרבות ענפה ומקומות בילוי רבים. יש באזור מוסדות חינוך שמתאימים לזרמים שונים והוא פרויקט יפיפה עם מגוון דירות שמתאימות לרבים. אם נוסיף לזה את השותפות בפרויקט, נראה שהפרויקט הוא גם באמינות ובאיכות גבוהה.מאמרים נוספים