מתכננים לרכוש דירה חדשה בירושלים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם

2019-10-31

נדל"ן בישראל תמיד ייחשב לאפיק השקעה מצוין. מלבד אפיק השקעה, אם אתם מעונינים לגור בבית שתרכשו חשוב שתקחו בחשבון את המיקום אליו אתם מכוונים. פרוייקטים של בניית דירות כיום, יש בכל הארץ. מצוקת הדיור הביאה איתה גל עצום של קבלנים אשר מרימים מגדלים בערים השונות ובפרברים. מה שמבדיל כל פרויקט הוא המיקום, איכות ויוקרתיות המבנה, עיצוב הדירות במבנה, והערך המוסף שאתם מקבלים מסביבתו. נכון, תמיד ניתן לקנות דירה ראשונה במבנה ישן, אך תסכימו איתנו שאין כמו דירה חדשה מהניילונים אשר בנויה ומתאימה עיצובית בהתאם לשנת 2019 ולא לשנות ה- 60-70. אחד המקומות המרכזיים מאוד לקניית דירה חדשה הוא העיר ירושלים אשר נחשבת כיום לפיסת נדל"ן איכותית. קניה בעיר זו בהחלט נחשבת להשקעה נבונה ומשתלמת במיוחד אשר יכולה להניב לכם סכומים לא רעים בכלל כל חודש או לשמש לכם למגורים במקום איכותי. במאמר זה אנו ניתן לכם שלוש טיפים מרכזיים וחשובים בעת רכישת דירה חדשה בירושלים.

  • מיקום מרכזי – אחד הטיפים הכי חשובים לרכישת דירה חדשה בירושלים הוא לשים לב שאתם בוחרים דירה במיקום מרכזי אשר מאפשר גישה לתחבורה ציבורית, גני ילדים, בתי ספר, שירותי רפואה וסופרמרקט קרוב. ירושליים היא עיר גדולה, אם הדירה היא עבורכם, תמיד כיף לגור במקום שיש בו מרכז גדול ליד ואפשר ללכת אפילו ברגל או בנסיעה של מספר דקות. גם אם מדובר בדירה להשקעה, קרבה למרכז קניות וקרבה למוסדות ציבוריים תעלה את ערך הדירה ותמשוך אליה דיירים. 
  • התאימו את הסביבה לחייכם- ירושלים כעיר בירה ועיר קודש כוללת בתוכה שכונות עם אוכלוסיות מגוונות. תוכלו לראות שכונות חרידיות, שכונות חילוניות ושכונות מעורבות. אנו ממליצים לכם בעת רכישת דירה חדשה בירושלים לבחון את הסביבה של הפרויקט בו אתם מעוניינים, כך שיתאים לאורח חייכם. 
  • התאימו את פנים הדירה לצרכים שלכם- כשאתם קונים דירה חדשה, אחד הדברים החשובים הוא להתאים אותה לאנשים שיתגוררו בה. בדקו כמה חדרי שינה מציעים לכם בפרויקט החדש ומה גודלם. בפרויקט רובע 1 לדוגמא, ניתן להנות מתמהיל דירות מגוון הכולל 3-6 חדרים. דבר נוסף שמאוד חשוב הוא החלל המשותף ואזור המטבח. אלו האזורים המוגדרים לב הבית. רוב שעות היום בני המשפחה שוהים בהם. בקשו מקבלן הפרויקט או איש המכירות לראות דירה לדוגמא או שרטוט לדוגמא. בעזרת שני אלו תוכלו להבין האם המטבח והחלל המשותף מספיק מרווחים עבורכם ויכולים להתאים לעיצוב שאתם מתכננים. 

בעיר ירושלים יש פרויקטים רבים, אחד הפרויקטים שכדאי לקרוא עליו הוא פרויקט רובע 1 אשר מציע דירות המתאימות למשפחות אשר מחפשות מקום מגורים נוח, נעים, עם רמת גימור ותכנון פנים מיוחדים וכל זאת למרגלות הנוף הייחודי שיש בעיר ירושלים. מאמרים נוספים