האם אזור קריית משה בירושלים נחשב לאזור נדל"ני טוב?

את שכונת קריית משה תפגשו מיד עם הכניסה לעיר, שכונה שממוקדמת בדרום מערב ירושלים וקיימת כבר כמעט 100 שנה (אם לדייק, היא הוקמה בשנת 1925) שכונת קריית משה היא שכונה שהוקמה על ידי אנשים מסורתיים, שרצו לגור ליד הוריהם הדתיים בירושלים ופנו לסיוע של קרן "מזכרת משה מונטפיורי" ומשם השם – קריית משה.


2019-09-25
קרא עוד

טיפים לרכישת דירה חדשה בירושלים

ירושלים, העיר שחוברה לה יחדיו, הפכה בשנים האחרונות גם לפנינת נדל"ן. יותר ויותר זוגות ומשפחות צעירות רוצות לקנות בה בית, ועוד ועוד פרויקטים מוקמים בה על מנת לענות על הביקוש.


2019-09-25
קרא עוד

עד כמה תשואת הנדל"ן בירושלים מניבה

שוק הנדל"ן מבעבע כבר כמה שנים טובות, ונראה שאין לו עוד יותר מידי לאן לעלות. רבים שואלים את עצמם האם הוא כבר מיצה את עצמו? האם נדל"ן הוא אפיק השקעה כדאי? האם הוא עדיין רלוונטי ואילו ערים או מקומות בישראל עדיין נחשבים לאטרקטיביים?


2019-10-17
קרא עוד

מתכננים לרכוש דירה חדשה בירושלים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם

נדל"ן בישראל תמיד ייחשב לאפיק השקעה מצוין. מלבד אפיק השקעה, אם אתם מעונינים לגור בבית שתרכשו חשוב שתקחו בחשבון את המיקום אליו אתם מכוונים. פרוייקטים של בניית דירות כיום, יש בכל הארץ. מצוקת הדיור הביאה איתה גל עצום של קבלנים אשר מרימים מגדלים בערים השונות ובפרברים.


2019-10-31
קרא עוד

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה?

ירושלים היא אחת הערים המבוקשות ביותר כיום מבחינת נדל"ן. יש בה את כל היתרונות שאפשר לבקש מעיר, יש בה תחבורה מצוינת, אזורים יפיפיים ושכונות מדהימות, וכל רכישת דירה בה היום תהיה השקעה מצוינת למחר.


2019-11-20
קרא עוד

טיפים שיעזרו לכם בקניית דירה חדשה מקבלן בירושלים

קניית דירה היא תמיד משהו מרגש ואם היא דירה חדשה מקבלן, זה עוד הרבה יותר. בית הוא עוגן בין אם הוא למגורים או להשקעה, ועבור רובינו זאת תהיה ההוצאה הגדולה ביותר שנוציא בחיינו.


2019-11-24
קרא עוד

דירות למכירה בירושלים – טיפים שיעזרו במציאת הדירה המושלמת!

מה עוד לא נאמר על ירושלים, שזו עיר יפייפיה, עיר שמכילה בתוכה את כל הגוונים והצורות, עיר בה יש מרקם עדין של אוכלוסייה ושילוב של תרבויות שונות האחת עם השנייה, עיר בה יש את בני שלוש הדתות הגדולות, ובכל מה שנוגע ליהודים יש דתיים, חרדים וחילוניים. ירושלים היא עיר מיוחדת שרבים נמשכים אליה, ולא סתם היא אחת הערים המתויירות בעולם.


2019-12-10
קרא עוד

3 טיפים לרכישת דירה להשקעה בפרויקט חדש

אם החלטתם להשקיע את הכסף שלכם בנדל"ן אתם כמובן לא לבד. יש רבים היום שבוחרים באפיק זה, ויש לכך סיבות רבות. בין הסיבות הללו העיקריות שבהן הוא שנדל"ן הוא השקעה בטוחה והסיכויים להפסד נמוכים במיוחד, בעיקר לאור מה שאנחנו רואים בישראל בשוק הנדל"ן בשנים האחרונות. נדל"ן הוא יציב ונע באיטיות והוא מכשיר מצוין להגדלת ההון.


2019-12-10
קרא עוד

למה חשוב לשים לב לפני קנית דירה בירושלים

אם החלטתם לקנות דירה בירושלים עשיתם בהחלט צעד נכון. ירושלים היא עיר שאין כמותה בישראל. משהו באוויר שלה, במיקום שלה, באנשים המיוחדים שבעיר, באתרים הרבים ובתיירים שאפשר לראות בכל מקום...


2020-01-15
קרא עוד

ההיסטוריה של שכונת קריית משה בירושלים

אם אתם חושבים לקנות דירה בירושלים באחד הפרויקטים שמבוקשים בה, שכונת קריית משה היא שכונה שבהחלט יכולה וצריכה לעניין אתכם. זו שכונה שממוקמת במיקום מצוין בכניסה לעיר קרוב לכל עורקי התחבורה החשובים, שכונה שגובלת בצפונה בשכונת גבעת שאול, ממזרח היא גובלת בקריית הממשלה, מדרום בבית הכרם וממערב באזור התעשייה של גבעת שאול, שכונה איכותית שמאכלסת בעיקר את הציבור הדתי לאומי אך לא רק.


2020-01-23
קרא עוד

האם שווה להשקיע בפרויקט דירות בירושלים?

מה עוד לא נאמר על ירושלים? שהיא עיר שמקבצת אליה אנשים מכל קצוות תבל, שהיא אבן שואבת לכל הדתות, שהיא עיר מיוחדת עם אוכלוסייה מגוונת, אנשים מעניינים ונופים מדהימים... ירושלים היא לא עוד עיר. זו אחת הערים המפורסמות ביותר בעולם, עיר שמגיעים אליה מילוני אנשים מכל רחבי העולם בכל שנה ולא סתם.


2020-02-12
קרא עוד

מה הפרמטר הכי חשוב ברכישת דירה בירושלים?

החלטתם לקנות דירה בירושלים? מזל טוב, אין ספק שירושלים היא עיר מיוחדת, עיר שלא סתם מושכת אליה תיירות רבה וענפה. ירושלים היא עיר שיש בה הכול, הן מבחינת אוכלוסייה, הן מבחינת אפשרויות תעסוקה, תרבות ופנאי והן כמובן מבחינת פרויקטים במקומות שונים כשאחד המעניינים שבהם הוא פרויקט רובע 1.


2020-02-12
קרא עוד

החשיבות של שותפים בפרוייקט דירות חדש

פרוייקטים נדל"ניים צצים מכל עבר בשנים האחרונות. זה יכול להיות בניין קטן וזה יכול להיות מרכז מסחרי, יכול להיות מגדלים רבי קומות או כל פרויקט אחר. פרויקטים כאלו מצריכים לא מעט חשיבה מצד היזמים על מנת שהם יהיו פרויקטים מבוקשים, על מנת שהם יימכרו במהירות ובמחירים שהיזמים רוצים כדי להרוויח עליהם.


2020-03-04
קרא עוד

איפה הכי כדאי לרכוש פנטהאוז בירושלים?

אם אתם חושבים לרכוש פנטהאוז ומתלבטים באיזו עיר לגור, ירושלים יכולה בהחלט להיות אופציה טובה בשבילכם. למה? כי כל השקעה שלכם עכשיו תהיה משתלמת לכם בעתיד. מחירי הדיוק בירושלים רק עולים בשנים האחרונות כמו במקומות רבים אחרים במדינה, וגם ערך הפנטהאוז שלכם יעלה.


2020-03-04
קרא עוד