איפה הכי כדאי לרכוש פנטהאוז בירושלים?

2020-03-04

אם אתם חושבים לרכוש פנטהאוז ומתלבטים באיזו עיר לגור, ירושלים יכולה בהחלט להיות אופציה טובה בשבילכם. למה? כי כל השקעה שלכם עכשיו תהיה משתלמת לכם בעתיד. מחירי הדיוק בירושלים רק עולים בשנים האחרונות כמו במקומות רבים אחרים במדינה, וגם ערך הפנטהאוז שלכם יעלה.

למה לרכוש דווקא פנטהאוז? כי אם אתם יכולים להרשות לעצמכם פנטהאוז אתם יכולים להרשות לעצמכם פינוק. מה זה פנטהאוז? פנטהאוז היא דירה שנמצאת בראש בניין ויש לה מרפסת גג צמודה. היא תהיה גדולה יותר מהדירות שמתחתיה ובדרך כלל עם המרפסות שצמודות אליה היא גם תהיה גדולה מכלל הדירות בבניין.

אך מעבר לדירה עצמה ולזה שאתם רוצים שהיא תהיה פנטהאוז, יש כמה פרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון בכל מה שנוגע לסביבה. 

תחבורה

תחבורה הוא פרמטר חשוב ביותר בבחירת מקום לפנטהאוז בירושלים כמו גם בכל מקום אחר. תחבורה זה אומר מערכת כבישים נוחה עם תנועה סבירה ולא עמוסה מידי גם בשעות הפקוקות, וזה אומר תחבורה ציבורית טובה. בירושלים זה אומר אוטובוסים שמגיעים לכל מקום בעיר ומחוצה לה וכמובן תחנות של הרכבת הקלה. פרויקט רובע 1 הוא בדיוק מה שאתם צריכים אם אתם מחפשים מיקום נוח במיוחד. הוא נמצא קרוב ליציאה מהעיר והוא בקרבה לתחנות אוטובוס ותחנות של הרכבת הקלה. יש יותר נוח מזה?

חינוך

אם אתם מתכננים לקנות פנטהאוז אתם מתכננים מן הסתם לגור בו. מגורים בעיר עם ילדים זה דורש חינוך מתאים, ולכל אחד יש את הכיוון שלו. מה שטוב באזור שכונת קריית משה ובפרויקט רובע 1 הוא שיש את כל האפשרויות מסביב. זה אומר שלא משנה אם אתם דתיים לאומיים, חילוניים או חרדים תמצאו מוסדות חינוך קרובים לילדים שלכם. מערכת החנוך בירושלים נחשבת למצוינת והפיזור של מוסדות החינוך הוא בהתאם. לא יהיה לכם מורכב מידי למצוא את מוסדות החינוך שמתאימים לכם אם הפנטהאוז שלכם יהיה ברובע 1.

תרבות ופנאי

העבודה היא אומנם חיינו אבל כל אחד מאיתנו רוצה גם ליהנות בחיים. כשרוכשים פנטהאוז כמו גם כל דירה אחרת בירושלים חשוב לבחון את הסביבה ומה יש בה. הכניסה לירושלים שינתה את פניה לבלי היכר ופרויקט רובע 1 נמצא במיקום מעולה. יש מסעדות מסביב ויש חנויות רבות, יש פינות ישיבה ויש בתי קפה, פארקים ומה לא... אין ספק שפרויקט רובע 1 הוא בדיוק מה שאתם מחפשים אם אתם רוצים למלא את החיים שלכם בתוכן.

פנטהאוז זו דירה מדהימה שמאפשרת רמת חיים גבוהה. ירושלים היא עיר שמציעה כל כך הרבה ואם גרים בה בפנטהאוז וגם נהנים מהנוף, אין יותר טוב מזה. אם זה משולב עם אזור מדהים עם כל מה שצריך, זו הבחירה המושלמת.מאמרים נוספים