איפה כדאי לקנות דירה להשקעה?

2019-11-20

ירושלים היא אחת הערים המבוקשות ביותר כיום מבחינת נדל"ן. יש בה את כל היתרונות שאפשר לבקש מעיר, יש בה תחבורה מצוינת, אזורים יפיפיים ושכונות מדהימות, וכל רכישת דירה בה היום תהיה השקעה מצוינת למחר. 

בירושלים יש לא מעט דירות יד שנייה למכירה כמו גם דירות חדשות מקבלן. יש בה פרויקטים מדהימים ואין ספור אפשרויות, ולייחודיות של העיר אין תחליף. אז איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בירושלים? למה דווקא מפרויקט חדש ואילו יתרונות יש לפרויקט כזה? למה דווקא רובע 1 על פני כל האופציות האחרות? הנה כמה דברים מעניינים.

רכישת דירה מפרויקט חדש – יתרונות.

לרכישת דירה מפרויקט חדש יש כמה יתרונות. ראשית, יש את החזות החיצונית של הבניין שתהיה מפוארת ומיוחדת, מה שיכול להיות לובי גדול ויפה, חיפוי חיצוני לבניין, ודברים נוספים. מעבר לכך, סטנדרט הבנייה של היום גבוה בהרבה מזה של פעם, מה שאומר לדוגמא תריסים חשמליים, דלתות איכותיות, ריצוף במרצפות גדולות ועל כל אלו יש אחריות של הקבלן. 

עוד יתרון משמעותי של רכישת דירה להשקעה בפרויקט חדש הוא זה שאפשר לעשות שינויים בחלוקה הפנימית תוך כדי הבנייה, מה שלא יכול לקרות בדירה מיד שנייה, שמצריכה שיפוץ לאחר הקנייה אם רוצים בכך.

בטיחות מעל לכל

דירה בפרויקט חדש לעומת דירה מיד שנייה, תהיה דירה בטוחה יותר ככל הנראה. בעיקר אם דירה חדשה כזו עומדת מול דירה ישנה בירושלים, יש את עניין סטנדרט הבנייה. סטנדרט הבנייה של פעם הרבה פחות בטוח ולא עמיד לרעידות אדמה חזקות, לעומת היום שהתקן הוא כזה שלא כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה אלא חייבים לבנות בסטנדרטים גבוהים יחד עם ממ"ד שחייב להיות בדירה.

אם כבר דירה בפרויקט חדש, אז רק ב"רובע 1"

אם אתם חושבים לקנות דירה חדשה בירושלים, בטח כבר שמעתם על פרויקט רובע 1, פרויקט שידהים אתכם ברגע שתחשפו אליו. ברובע 1 תמצאו דירות בבניינים יפיפיים שבכל אחד מהם יש 4 מעליות משוכללות, הכול עם עיצוב מהמם ועם הנדסת אנוש מתקדמת במיוחד. בהדירות עצמן הן עם מפרט טכני עשיר הנותן מענה הן לפונקציונאליות, הן לעיצוב והן לביטחון הדיירים בבית. רמת הגימור בפרויקט גבוהה במיוחד כך שתוכלו ליהנות מכל פרט ופרט בדירה.

אחת הבעיות בעיר היא התחבורה, אבל מיקום פרויקט רובע 1 נותן מענה מושלם לבעיה הזו. הפרויקט ממוקם בכניסה לעיר מה שאומר יציאה נוחה וחזרה מבטיחה אליה, שבילים כייפים במיוחד לטיולים ולספורט וכמובן, קירבה לטרמינל הרכבת החדש.

ירושלים מציעה לדייריה הכול. היא יפה ומטופחת, היא מעניינת ומגוונת והיא מתאימה לכל האוכלוסיות. פרויקט רובע 1 הוא פנינה בלב העיר המיוחדת כל כך, ואם אתם חושבים לקנות דירה אתם חייבים לבחון את הפרויקט.מאמרים נוספים